Z lázní si přivezli cennou výhru

13.02.2016 | Jaroslav Bílek

Vrátili se na místo činu, kde před rokem a půl oslavili postup do čtvrtfinále poháru a i tentokrát byla chebská hala pro Malibu úspěšným bojištěm a nedaleké Františkovy Lázně příjemným útočištěm.

17. kolo | Sobota 06.02.2016, 20:00 | Lokomotiva Cheb

HERD Cheb - FC Malibu Mladá Boleslav

Branky: 7. Sčislák (Lávička), 28. Šneberger (Kohout) – 7. Čermák, 18. Boško (Matouš), 22. Maryška (Král), 25. Maryška (Matouš), 26. Král (Čermák), 36. Polanka (Volf). Rozhodčí: Henych, Štěřík. ŽK: Sčislák - 0.

HERD Cheb: Nečekal, Podlipský – Sčislák, Jakubec, Lávička, Šneberger, Kohout, Lukáč.

FC Malibu Mladá Boleslav: Tvaroh - Boško, M. Bílek, Matouš, Polanka - Volf, Maryška, Čermák, Král.

Futsalisté Malibu vyhráli na půdě nováčka v Chebu a aktuálně na sedmém místě tabulky ztrácí na medailové pozice pět bodů. Dívat se ale musí i dozadu, neboť od desáté sestupové pozice je dělí stejný počet bodů.

Do dalekého Chebu, vyrazilo Malibu ve slepované sestavě. „Kvůli tomu jsme hráli z hodně zatažené obrany, s čímž měli domácí problémy. Naopak my jsme mohli chodit do brejků,“ zhodnotil zápas kapitán Malibu Jiří Volf. A právě po jednom z brejků otevřel skóre Jan Čermák. Domácí však dokázali vzápětí odpovědět. Do kabin si však vedení odnášeli hosté, když po autu překvapil domácího brankáře Boško.

Hned po přestávce měli domácí obrovskou šanci na vyrovnání, ale domácí útočník před prázdnou brankou minul. A to mohlo chebské mrzet. Malibu totiž předvedlo smrtící pětiminutovku, během níž odskočila domácím na rozdíl čtyř branek.

Hosté se pak zatáhli a soustředili se hlavně na bránění. Domácí sice dokázali snížit na 2:5, ale Polanka po kombinaci s Volfem definitivně otupil jejich odpor.

27 Bílek Michal O 0 0 0 0 0