Béčko zahájilo soutěž desítkou

13.11.2015 | Jaroslav Bílek

Rezerva Malibu splnila v zápase proti Hearts of Bělá roli favorita a po pomalejším rozjezdu nakonec nasázela soupeři deset branek.

1. kolo | Sobota 07.11.2015, 17:00 | BIOS Mnichovo Hradiště

FC Malibu Mladá Boleslav - Hearts of Bělá

10:4

4:1

Branky: 1:0 Maryška (Polanka), 2:1 Kroupa (Maryška), 3:1 Polanka (Kroupa), 4:1 Maryška (Polanka), 5:2 Vaněk (Razák), 6:2 Čermák (Maryška), 7:2 Leskovjan (Vaněk), 8:2 Maryška (Vaněk), 9:2 Maryška (Vaněk), 10:4 V. Kohnhäuser (pk) - 1:1 Macek (Barva), 4:2 Macek (Kalina), 8:3 Szalontay (Barva), 9:4 Vráb. Rozhodčí: Trlida, Chrastina. ŽK: 0:0.

Diváci: 32

FC Malibu Mladá Boleslav: J. Bílek - M. Dvořáček, Křepelka, Razák, Maryška, V. Kohnhäuser, Leskovjan, Vaněk, Polanka, Čermák, Kroupa.

Hearts of Bělá: Kaňka - Ďurfina, Barva, Kastner, Szalontay, Jíra, Kalina, Macek, Vráb.

V úvodním zápase si rezerva poradila s Bělou. V prvním poločase to dlouho bylo 1:1 ale závěr poločasu už patřil Malibu, které si vytvořilo náskok. Soupeř ještě zahrozil snížením v úvodu druhého poločasu, ale pak už patřila palubovka jedinému týmu.

Ohlasy

Roman Dvořáček, trenér Malibu B: "První mistrovské utkání jsme úspěšně zvládli s konečným výsledkem 10:4. Začátek zápasu byl "divoký" podle předpokladů. Bylo to způsobené tím, že všechna přípravná utkání jsme sehráli ve větších halách, a tak si budeme muset na malou Biosku zvyknout. Malá hrací plocha bude výhodou spíše pro soupeře, kteří nemají takové kvality. Od začátku kluci měli pokyny dostat soupeře pod tlak a tím ho přinutit k chybám, což se nám celkem dařilo. Soupeř dokázal držet tempo do stavu 2:1. Poté přišel rozhodující moment a navýšení vedení na 3:1. Kluci se uklidnili a hra se trochu zlepšila. O tom vypovídá i vysoký brankový příděl soupeři. S ohledem na to, že to byl první mistrák v malé hale jsem s výsledkem a hrou celkem spokojený. Tři povinné body z utkání máme a to je základ. Pořád je na čem pracovat a základem bude si rychle zvyknout na malou halu, být koncentrovaný a nepodceňovat žádného soupeře. Potom budeme sbírat povinné i vydřené body ze zápasů a můžeme pomýšlet na umístění v předních příčkách tabulky, což je náš cíl pro tuto sezónu."