Nováček ligy opět prokázal své kvality

10.08.2018 | Jaroslav Bílek

Již tradičním soupeřem letní přípravy byl pro Růžovky tým libereckého Zlého snu. Nováček nejvyšší české soutěže v Boleslavi opět prokázal své kvality a v Boleslavi vyhrál vysoko 9:1.

Pátek 10.08.2018, 20:30 | SH Mladá Boleslav

FC Malibu Mladá Boleslav - Zlej Se(n) Liberec

1:9

1:2

Branky: 3. M. Bílek (Vaněk) - 3. Benek (Vodička), 17. Beneš (Benek), 21. Krasnický (Benek), 22. Benek, 27. Němec (Vogt), 30. Benek (Bína), 33. Němec (Bína), 35. Benek (Němec), 38. Němec. Rozhodčí: Trlida, Kudrna. ŽK: 0:0.

Diváci: 100

FC Malibu Mladá Boleslav: Roudnický - Lukáč (21. Jirdásek), Šimáček, Machů (36. Milčinský), Pitloun - M. Bílek (21. Polanka), Maňas, Kvapil, Vaněk (26. Matouš).

Zlej Se(n) Liberec: R. Soukup (21. Vogt) - Benek, Bína, Němec, Vodička, M. Soukup, Toman, Beneš, Krasnický.

Ohlasy

Jaroslav Bílek, trenér Malibu: „I přes vysokou porážkou jsem spokojený s výkonem našich hráčů. Hlavně v prvním poločase jsme s favoritem drželi krok. Liberec byl sice více na míči, ale my jsme zodpovědně bránili, dodržovali jsme taktiku a vypracovali si i několik vyložených šancí. Stejně jako v minulé sezoně nás i v úvodu té letošní trápí koncovka. Na to se budeme muset v tréninku hodně zaměřit. Ve druhém poločase jsme prostřídali sestavu a soupeř ukázal naplno svou sílu. Nám možná i trochu začaly docházet síly. Udělali jsme několik chyb v obraně, které zkušení hráči Liberce dokázala beze zbytku potrestat. První poločas nám ukázal, že i s ligovým týmem dokážeme držet krok, druhý pak, že se máme ještě hodně co učit.“

Michael Vacek, trenér Liberce: "Začátek zápasu byl poměrně vyrovnaný, kdy soupeř poctivě bránil a chodil do rychlých protiútoků. Po jednom takovém se i ujal vedení. Důležité pro nás bylo Benkovo rychlé vyrovnání. Místy jsme se zbytečně snažili hru zrychlit, z čehož pramenily spousty nevynucených chyb a odevzdaných míčů. Ve druhé půli jsme byli daleko efektivnější a odskočili záhy na rozdíl 4 branek. Poté jsme utkání dovedli do zdárného konce."

Bílek: Chci vyhrát 22 zápasů

Trenér malibáckého áčka a sportovní manažer v jedné osobě Jarda Bílek se před startem sezony rozpovídal a změnách v kádru, ambicích...

Národní tým neslyšících Malibu přestřílelo

V generálce jsme v Nymburce vyzvali tradičního soupeře, který se připravuje na Mistrovství Evropy neslyšících ve Finsku.

Tým z kraje jsme přehráli po poločase

I druhé letní utkání, do nějž Malibu vstupovalo v roli favorita, dokázaly Růžovky na domácí palubovce vyhrát. S celkem pražského...